3 Minutes to Midnight sfinansowane - polskie tłumaczenie jednym z celów dodatkowych - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

3 Minutes to Midnight sfinansowane - polskie tłumaczenie jednym z celów dodatkowych

Fanom spodobała się koncepcja nowej klasycznej przygodówki point & click.
napisał Paweł Ryszka, 07 listopada 2019 o 10:14|
Studiu Scarecrow udało się przekonać fanów do jego debiutanckiej produkcji - klasycznej przygodówki typu point & click o nazwie 3 Minutes to Midnight. W chwili pisania tej wiadomości przeszło 900 osób wsparło inicjatywę na łamach portalu crowdfundingowego Kickstarter, co pozwoliło autorom nie tylko osiągnąć cel (wynoszący 55 tysięcy dolarów), ale i zbliżyć się do pierwszego celu dodatkowego - i to na kilka dni przed końcem kampanii.W kolejnym kroku, a zatem po uzbieraniu 60 tysięcy dolarów (w tym momencie jest to niemal pewne) autorzy wprowadzą do gry wsparcie dla większej ilości języków - jest to dla nas tym ważne, że wśród nich znajduje się język polski. Kolejne cele zakładają między innymi stworzenie cyfrowego komiksu i szczegółowego komentarza developerów, możliwego do włączenia podczas zabawy. Z uwagi na osiągnięcie celu, firma zdecydowała się z kolei podarować wszystkim wspierającym „ściśle tajne straszne DLC”.

3 Minutes to Midnight to inspirowana największymi klasykami gatunku przygodówka point & click z wartką akcją, wysokiej jakości kreskówkową oprawą oraz poczuciem humoru rodem z filmów komediowych. Zmierza na komputery osobiste oraz konsole obecnej generacji - jej planowana premiera ma nastąpić w przyszłym roku. Wciąż jest czas na wsparcie - skierujcie się na stronę Kickstartera i poczytajcie więcej!