Gamedile.pl

GTA VI dopiero w okolicach 2021-2022?

Zaskoczeni? Bo my wcale.
napisał Krzysiek Kałuziński, 06 marca 2018 o 14:30| #Sequele #Rockstar Games
Zaufany informator redakcji The Know zapowiedział pojawienie się GTA VI dopiero w przedziale 2021-2022. Akcja produkcji ma mieć miejsce w Vice City lub Miami, ale pozwalać również wybrać się samolotem do Ameryki Południowej, by tam zająć się handlem narkotykami.Roboczy tytuł ma brzmieć Project Americas i wstępne prace ponoć już wystartowały. Źródło The Know może mieć racje, szczególnie, że to ta sama osoba, która kiedyś zdradziła powstawanie Dark Souls III. Konkretów nadal jednak brak.

Wydawca Take-Two wcale nie musi się śpieszyć z wydaniem nowego GTA. Piątka od momentu pierwszego debiutu na PS3 i Xbox 360 w roku 2013 nadal nie schodzi z list przebojów. Produkcja utrzymuje się nieustannie m.in. w Wielkiej Brytanii. Take-Two stwierdziło, że udało się już sprzedać przeszło 90 milionów egzemplarzy gry. Wiele z tym wspólnego ma znakomity tryb multiplayer, który nieustannie jest poprawiany i kusi kolejnych graczy.

Należy też pamiętać, że w tym roku zadebiutuje inny wielki projekt - Red Dead Redemption 2 - i to na nim w momencie najmocniej skupia się Rockstar Games.