Koch Media otwiera oddział firmy w Polsce - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Koch Media otwiera oddział firmy w Polsce

Wkrótce zaczną się poszukiwania pracowników.
napisał Krzysiek Kałuziński, 02 sierpnia 2019 o 18:54|
Polska pod względem wielkości jest siódmą gospodarką w Unii Europejskiej, a jednocześnie największą, w której swoich oddziałów nie miał niemiecki producent i wydawca - Koch Media. To już jednak nieaktualne, firma otworzyła w Warszawie swoją nową filię.

Na czele Koch Media Poland stanął Maciej Turski, do tej pory Starszy Manager Wydawniczy w CDP. Oto jak skomentował otwarcie oddziału:

Jestem bardzo dumny i podekscytowany, że mogę pełnić tę funkcję w Koch Media. Polska oferuje wiele możliwości. Koch Media, dzięki swojej pozycji, będzie mogło wykorzystać ten potencjał. Oczywiście nadal staramy się w pełni skompletować zespół, ale już 1 października będziemy działać na pełnych obrotach. Wtedy też planujemy wydać pierwsze lokalne wersje naszych produkcji.

Maciej Turski, General Manager w Koch Media Poland


Polski oddział zajmie się nie tylko rodzimym rynkiem, będzie również odpowiadał kraje sąsiadujące: Czechy, Słowację, Węgry, Bułgarię i Rumunię. Pierwszą grą, która zostanie wydana przez Koch Media Poland będzie GRID, warto jednak zaznaczyć, że w globalnej ofercie firmy znajdują się też takie produkcje jak Metro Exodus czy Kingdom Come: Deliverance.