Nintendo Switch Online w sierpniu wzbogaci się o dwie klasyczne produkcje - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Nintendo Switch Online w sierpniu wzbogaci się o dwie klasyczne produkcje

Ponownie mamy do czynienia z grami rodem z Nintendo Entertainment System.
napisał Krzysiek Kałuziński, 09 sierpnia 2019 o 14:45|
Sierpień przyniesie subskrybentom usługi Nintendo Switch Online kolejne dwie produkcje retro. Wielkie N konsekwentnie stawia w tym przypadku na bibliotekę z NESa. Tym razem zasilą ją Vice: Project Doom oraz Kung-Fu Heroes, które będzie można pobrać od 21 sierpnia.

Świeży zwiastun prezentuje obie gry w akcji.Vice: Project Doom zadebiutowało na rynku w roku 1991. Gra opowiada historię detektywa Harta, który próbuje rozwikłać zagadkę zaginięcie swojego partnera. W fabule znaleźć można takie smaczki jak wielkie korporacje, handel narkotykami oraz... obcych, od wieków żyjących na Ziemi. Pod względem gameplayowym gra przypomina serię Ninja Gaiden, choć autorzy zdecydowali się dodać do etapów side-scrollowych także misje bazujące na strzelaniu oraz jeździe samochodem.

Z kolei Kung-Fu Heroes swoją premierę na NESie miało w 1986 (w Japonii), gra jest portem wydanej w 1984 roku gry Super Chinese. Jest to produkcja zręcznościowa, w której gra przejmuje kontrolę nad jednym z dwóch bohaterów (Jacky i Lee). Rozgrywka polega na obijaniu facjat kolejnym wrogom tak długo, aż nie pojawią się drzwi prowadzące do następnego etapu.