Logiczna gra GNOG za darmo w Epic Games Store - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Logiczna gra GNOG za darmo w Epic Games Store

Już za tydzień zobaczymy w usłudze dwie duże produkcje, obok których ciężko przejść obojętnie.
napisał Krzysiek Kałuziński, 08 sierpnia 2019 o 21:43|
Epic kontynuuje swoją politykę udostępniania gier za darmo. Tym razem autorzy Fortnite na swojej platformie sprzedażowej oferują logiczną grę GNOG, w której na rozwiązanie czekają trójwymiarowe zagadki. Pozycja przenosi nas do głów potworów i pozwala odkrywać nietypowy świat inspirowany zabawkami. Co ciekawe, GNOG można ogrywać z użyciem gogli VR.

Produkt możecie aktywować TUTAJ. Promocja potrwa do 15 sierpnia.

GNOG


Na tym jednak nie koniec atrakcji. Sklep zdradził już, jakie kolejne dwie pozycje zobaczymy za darmo.

Pierwszą z nich będzie taktyczna gra Mutant Year Zero: Road to Eden, czyli produkcja stosunkowo świeża (debiutowała w grudniu 2018). Gameplay inspirowany serią XCOM polega na dowodzeniu drużyna, rozwijaniu jej członków oraz udziale w turowo rozgrywanych potyczkach. Ciekawym aspektem gry są mutacje, którym podlegają jej protagoniści.Kolejną pozycją będzie Hyper Light Drifter, w którym odnajdą się miłośnicy pixel art oraz produkcji niezależnych. Tytuł powstał dzięki udanej akcji w serwisie Kickstarter. Już wtedy wzbudził ogromne zainteresowanie, dzięki czemu deweloperzy z Heart Machine zamiast wymaganych 27 tysięcy dolarów, uzbierali przeszło 600! Jest to zręcznościowy tytuł, którego klimat jest mieszanką fantasy z science fiction.

Hyper Light Drifter