RPG Stygian: Reign of the Old Ones doczekało się daty premiery - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

RPG Stygian: Reign of the Old Ones doczekało się daty premiery

Gra inspirowana twórczością Lovecrafta pojawi się na rynku we wrześniu.
napisał Krzysiek Kałuziński, 05 sierpnia 2019 o 17:01|
Firma 1C Entertainment ogłosiła datę premiery gry Stygian: Reign of the Old Ones, w role-play inspirowany opowiadanimi H. P. Lovecrafta zagrać będziemy mogli od 26 września. Produkcja ukaże się na PC, zagości na systemach Windows, Linux i Mac.

Oto jak prezentuje się świeży zwiastun gry.Stygian: Reign of the Old Ones to rozbudowane RPG z taktycznymi walkami toczonymi w turach. Gra przenosi nas do dziwnego świata powstałego w głowie jednego z największych pisarzy grozy, a na jej klimat wpływa niepokojąca, ręcznie rysowana grafika.

W Stygian wcielimy się w jednego z mieszkańców zrujnowanego miasta Arkham, które zostało dosłownie wciągnięte do innego świata pełnego niebezpieczeństw. Będziemy rozmawiać z innymi ocalałymi, wcielimy ich do drużyny i zmierzymy się nie tylko z istotami rodem z koszmarów, ale także powoli dopadającym bohaterów szaleństwem. Jedno jest pewne, powalczyć będziemy mogli tylko o przetrwanie, bo najgorsze już nadeszło.

Autorzy nie zdradzili na razie czy planują również wydanie gry na konsolach, choć wydaje się, że tytuł mógłby się przyjąć np. na Switchu. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z wersją demonstracyjną.