Dragon Ball FighterZ - Janemba potwierdzony na EVO 2019 - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Dragon Ball FighterZ - Janemba potwierdzony na EVO 2019

Gogeta (SSGSS) ma pojawić się wkrótce po nim.
napisał Krzysiek Kałuziński, 05 sierpnia 2019 o 12:07|
Doniesienia w sprawie debiutu Janemby w Dragon Ball FighterZ okazały się prawdą, demon stanie się dostępny w ramach DLC już 8 sierpnia. Oficjalna informacja wyszła tym razem od wydawcy Bandai Namco oraz producenta Arc System Works i to po wielkich finał gry, które odbyły się na podczas EVO 2019.

Świeży zwiastun prezentuje bohatera w akcji.Kim właściwie jest Janemba? To zło w czystej postaci o ogromnej mocy. Wojownik został zaprezentowany w filmie Dragon Ball Z: Fusion Reborn, w którym przeciwko niemu najpierw stawał sam Goku (w wersji SSJ3), a następnie do walki dołączył również Vegeta. Obaj Saiyanie zdołali wspólnymi siłami pokonać demona, a dokonali tego scalając się w jednego herosa - Gogetę.

Janemba tak w filmie, jak i w grze prezentuje się podobnie do Buu. Nie tylko posiada niszczycielskie zapędy, lecz także nieprzyjemne ataki z wykorzystaniem teleportacji.

Kolejnym bohaterem, który stanie się dostępny w DLC będzie Gogeta SSGSS, który ma swoje cameo w zwiastunie Janemby. Obaj panowie zapewne będą mieć wspólny Dramatic Finish (widowiskową animację kończącego ruchu).