Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Techland zatrudnia jednego z dyrektorów mBanku

Nie samymi deweloperami Techland stoi.
napisał Krzysiek Kałuziński, 06 listopada 2018 o 13:09|
Techland nie po raz pierwszy udowadnia, że istotny jest dla niego rozwój w wielu zakresach. Tym razem polski producent i wydawca ogłosił zatrudnienie Karola Bacha, który ostatnie 5 lat spędził w strukturach mBanku, pełniąc funkcję dyrektora zarządzającego. Teraz zmienił jednak otoczenie i przyjął posadę Chief Financial Officer.Techland obserwowałem od lat. Sukces tej spółki zawsze kojarzyłem z ich podejściem i umiejętnością dialogu, który prowadzą ze swoją społecznością. To dzięki temu tworzyli namacalne zmiany w samej grze, jej kierunku czy finalnej formie produktu, który pojawia się na rynku i odnosi tak duży sukces” - komentuje nowy pracownik.

Karol Bach jest absolwentem warszawskiego SGH i amerykańskiej Harvard Business School, ma duże doświadczenie, które powinno zaowocować dobrym gospodarowaniem finansami Techlandu. Zatrudnienie Bacha pokazuje, że polskie firmy stale się rozwijają, stawiając nie tylko na ekspertów z dziedziny tworzenia gier czy strategii marketingowych.

Wierzę, że doświadczenia zawodowe Karola, jego zakres wiedzy i wpisujący się w Techland styl pracy, pomogą nam jeszcze dynamiczniej rozwijać się w przyszłości.” - dodaje CEO Techlandu, Paweł Marchewka.

Największym obecnie projektem firmy jest Dying Light 2, trwają także testy sieciowej produkcji Dying Light: Bad Blood oraz prace nad niewyjawionym jeszcze tytułem od warszawskiego oddziału.