The Division 2 ze świątecznymi wydarzeniami i trybem Hardcore - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

The Division 2 ze świątecznymi wydarzeniami i trybem Hardcore

Nowa aktualizacja do The Division 2 wprowadza świąteczną atmosferę.
napisał Krzysiek Kałuziński, 11 grudnia 2019 o 18:46|
Firma Ubisoft udostępniła aktualizację 6.1 do gry Tom Clancy's The Division 2, która wprowadza nie tylko wiele poprawek, ale i szereg nowości. Najciekawiej prezentuje się tryb hardcorowy, który cechuje permanentna śmierć postaci, utrata wszystkich postępów oraz zgromadzonego ekwipunku. Gracze nie mają w nim dostępu do skrytek ani żadnych zdobytych nagród, a rozgrywka toczy się na dedykowanych serwerach. Twórcy podkreślają jednak, że tryb jest na razie w fazie bety.Poza tym do Division 2 trafiły też nowe wydarzenia: Akcja: Gwiazdka i Cicha Noc. Pierwsze z nich wprowadza do gry świąteczny nastrój. Pozwala odebrać paczkę zawierającą czapkę Mikołaja oraz trzy elementy wyposażenia. Daje również możliwość zdobycia pistoletu maszynowego Bałwanek, która strzela śnieżkami ogłuszającymi przeciwników. W tym celu gracze muszą wyeliminować przygotowujących zasadzki wrogów. Łatwo ich poznać, bo na głowach mają własnie świąteczne czapki. Pierwszy z pokonanych powinien mieć przy sobie ten nietypowy arsenał.

Natomiast wydarzenie zatytułowane Cicha Noc potrwa do 31 grudnia. W jego ramach gracze mogą odebrać jeden klucz do zasobnika z odzieżą, który będą mogli użyć do 7 stycznia. Zmianie ulegnie sam system zdobywania kluczy. W trakcie wydarzenia będzie je można zdobyć za każdą z trzech biegłości polowych/pięciu biegłości Strefy Mroku.Pełny spis poprawek znaleźć możecie w tym miejscu.