Supremacy MMA (Supremacy MMA: Unrestricted) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Supremacy MMA

360PS3PSV
Znana także jako Supremacy MMA: Unrestricted.
Opis gry
Supremacy MMA to bijatyka stworzona przez zespół Kung Fu Factory i wydana w roku 2011 na PS3 i Xbox 360, a także w 2012 na PS Vita. Jej autorzy mają bogate doświadczenie w tworzeniu gier - pracowali bowiem nad takimi pozycjami jak Mortal Kombat: Armageddon, UFC Undisputed 2009 czy Ultimate Fighting Championship.

Gra skupia się na pokazaniu rywalizacji w tak zwanych mieszanych sztukach walki, w których wybór technik przez zawodników jest całkowicie dowolny. Dzięki temu otrzymujemy wojowników o różnych stylach, co urozmaica gameplay. Wśród dostępnych sztuk walki znaleźć możemy Kickboxing, Karate, Judo, Savate, Wrestling, brazylijskie Jiu Jitsu, Jeet Kune Do czy Muah Thai. Starcia toczone są w klinczu, stójce i parterze.

Wszystkie walki mają miejsce w oktagonie, czyli zamkniętym ringu. Twórcy bardzo dużą wagę przyłożyli do realistycznego ukazania tego sportu, dlatego starcia się odpowiednio widowiskowe i brutalne.

Jest to pierwsza gra MMA, w której do wyboru otrzymujemy również dwie prawdziwe zawodniczki. Są to: Felice Herrig i Michelle Gutierrez. W produkcji zabrakło jednak licencji na zawodowe ligi, także część z dostępnych wojowników stanowią fikcyjne postacie bazujące na autentycznych osobach.
Opis gry napisał # Krzysiek „Bebop” Kałuziński, ostatnia aktualizacja - 13 sierpnia 2018.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, rywalizacja, single player, wspólny ekran
2 graczy, rywalizacja, multiplayer
Gra

Supremacy MMA

Wydania gry

już wydane
# 23 września 2011 360PS3
# 23 września 2011 360PS3
# 06 marca 2012 PSV
# 20 czerwca 2012 PSV

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
360
PS3
PSV