Tekken 7 - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Tekken 7

PCPS4XO
Opis gry

Informacje ogólneTekken 7 to stworzona przez Namco Bandai kontynuacja jednej z najpopularniejszych na świecie serii bijatyk, a jednocześnie pierwsza jej odsłona, która w dniu premiery pojawiła się również w wersji na komputery osobiste.

Fabuła gryHistoria w Tekken 7 ukazywana jest w krótkich przerywnikach filmowych między walkami i prezentuje ostatnie lata istnienia rodziny Mushima, której historia sięga dwudziestu lat wstecz. Zwaśnieni jej członkowie wyrównają tutaj swoje stare rachunki i po raz ostatni zawalczą o kontrolę nad globalnym imperium, stawiając na szali balans całego świata.

Rozgrywka w grzeW czasie zabawy w Tekken 7 wcielamy się w jedną z przeszło trzydziestu różnych postaci, by toczyć efektowne pojedynki z innymi. W palecie dostępnych bohaterów znalazło się miejsce zarówno dla niewidzianych wcześniej tutaj sylwetek, jak i tych doskonale już nam znanych z poprzednich odsłon cyklu. Co ciekawe, wśród tych pierwszych znajdzie się również Akuma - jeden z głównych protagonistów serii Street Fighter.

Każda z możliwych do wyboru postaci dysponuje swoim własnym stylem walki oraz ogromną paletą ciosów i umiejętności, które czynią ją unikalną. Właśnie dlatego żywotność produkcji jest ogromna - by naprawdę poznać jednego bohatera, trzeba spędzić całe godziny na treningu i pojedynkach.


Warstwa technicznaTekken 7 zostało wydane w wersjach na konsole ósmej generacji oraz komputery osobiste. Dzięki temu autorzy mogli pokusić się o zaimplementowanie jeszcze piękniejszej oprawy wizualnej, w pełni wykorzystującej możliwości wyżej wspomnianych platform sprzętowych. Do stworzenia gry autorzy wykorzystali silnik Unreal Engine 4 i - jak sami się chwalą - gra oferuje niemal fotograficzny realizm oprawy graficznej połączony z niesamowitymi efektami specjalnymi.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 22 czerwca 2016.
PlayStation 4
PS4 Pro Enhancedobsługa gry zdalnejfunkcja wibracji DualShock 4wykorzystuje PlayStation VR i PlayStation Camera • HD 720p/1080i/1080p • 41.91 GB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, rywalizacja, single player, wspólny ekran
2-8 graczy, rywalizacja, multiplayer
Najświeższe informacje
Wymagania sprzętowe wersji na PC

Minimalna konfiguracja

  • System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bitowy)
  • Procesor: Intel Core Intel Core i3-4160 3.60GHz lub lepszy
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB, GTX 750Ti 2GB lub lepsza
  • Miejsce na dysku: 60 GB wolnego miejsca


Zalecana konfiguracja

  • System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bitowy)
  • Procesor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz lub lepszy
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1060 lub lepsza
  • Miejsce na dysku: 60 GB wolnego miejsca
Gra

Tekken 7

Wydania gry

już wydane
# 02 czerwca 2017 PCPS4XO
# 02 czerwca 2017 PCPS4XO