Gamedile.pl

#
Opis gry
The Biggest Loser: Ultimate Workout to stworzona ekskluzywnie z myślą o konsoli Xbox 360 gra sportowa, która kontynuuje założenia pierwszej gry z serii, dostępnej na konsolach Nintendo. Jest ona interaktywnym programem treningowym, który umożliwia nam zrzucenie zbędnych kilogramów. Całość powstała w studiu Blitz Games i swoje założenia czerpie z programu telewizyjnego w Polsce znanego jako „Co masz do stracenia?”.

Mechanika rozgrywkiNaszym głównym zadaniem w The Biggest Loser: Ultimate Workout jest podążanie w rytm programu treningowego, który możemy dopasować do swoich potrzeb w zależności od celów, jakie chcemy osiągnąć. Nie musi być to utrata zbędnych kilogramów - możemy postawić na lepszą kondycję czy też masę mięśniową. Określając podstawowe parametry program sam dobierze odpowiedni schemat treningu, rozplanowując go w taki sposób, by ćwiczenia były wykonywane regularnie (na przykład cztery razy w tygodniu). Przez wszystkie treningi poprowadzą nas profesjonalni trenerzy, a dzięki kamerze możemy na bieżąco korygować ustawienie naszego ciała, bazując na ich zaleceniach.

Gra umożliwia nam ćwiczenie przez sieć ze znajomymi. Naszymi osiągnięciami możemy się z kolei chwalić poprzez serwisy społecznościowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy nie nagrywali naszych treningów i nie tworzyli specjalnych dzienników video z naszych treningów.

Warstwa technicznaChoć oprawa wizualna nie jest czymś, na czym chcieli skupiać się autorzy, gra oferuje w niej duży realizm - kilka różnych lokacji, w których odbywa się trening zapewnia nam poczucie zróżnicowania i niweluje monotonię, natomiast ścieżka dźwiękowa ma za zadanie motywować i zachęcać do dalszego działania.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 17 sierpnia 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
2-4 graczy, kooperacja, multiplayer
Gra

The Biggest Loser: Ultimate Workout

  • Platformy: 360
  • Gatunek: Sportowa
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Wsparcie dla: Kinect

Wydania gry

już wydane
# 10 listopada 2010 360

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
360