Zumba Fitness (Zumba Fitness: Join the Party) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Zumba Fitness

360PS3Wii
Znana także jako Zumba Fitness: Join the Party.
Opis gry
Zumba Fitness to, jak sama nazwa może sugerować, gra sportowo-taneczna mająca na celu przeprowadzenie z nami porządnego treningu w dyscyplinie zwanej Zumbą. Całość powstała z myślą o kontrolerach ruchu Kinect i PlayStation Move oraz ich odpowiedniku na Nintendo Wii. Grę zaprojektowało studio Pipeworks Software.

Mechanika rozgrywkiRozgrywka w Zumba Fitness polega na jak najdokładniejszym odwzorowaniu ruchów prezentowanych na ekranie przez profesjonalnego instruktora. Tych jest trzech - Beto (autor oryginalnego zamysłu Zumby), Gena Grant i Tanya Beardsley. Nasze szkolenie w tańcu możemy przejść w dziewięciu różnych stylach - do wyboru są regaeton, merengue, salsa, sumbia, Hip-Hop, mambo, flamenco, calypso i rumba. W sumie oddano nam tutaj trzydzieści różnych układów choreograficznych o dopasowującym się do naszych umiejętności poziomie trudności. Jeżeli system zauważy, że bardzo dobrze nam idzie, poziom ten wzrośnie - jeśli pojmie, że ma przed sobą użytkownika początkującego, nie będzie zbyt wymagający. Oprócz właściwego tańczenia i ćwiczenia możemy poznać ich zasady w rozbudowanym module treningowym.

Gra powstała nie tylko z myślą o pojedynczym graczu, ale także o rozgrywce wieloosobowej - bawić się możemy zarówno przy jednej konsoli, jak i w maksymalnie osiem osób przez Internet.

Warstwa technicznaOprawa graficzna produkcji jest raczej umowna i przedstawia sylwetki tańczących postaci. Kluczową rzeczą jest tutaj za to muzyka, na którą składa się trzydzieści utworów z gatunku pop, w tym kilka, które powstały własnie z myślą o tej grze.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 09 sierpnia 2017.
Wii
EDTV / HDTV

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, kooperacja, single player, wspólny ekran
2-8 graczy, kooperacja, multiplayer
Gra

Zumba Fitness

  • Platformy: 360PS3Wii
  • Gatunek: Sportowa» Zręcznościowa
  • Producenci: Pipeworks Software (główny)
  • Wydawcy: # 505 Games# CDP
  • Wsparcie dla: Kinect, PlayStation Move

Wydania gry

już wydane
# 18 listopada 2010 360PS3Wii
# 21 października 2011 360PS3Wii

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PS3
360
Wii