Thor: God of Thunder - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Thor: God of Thunder

NDS360PS3Wii3DS
Opis gry
Thor: God of Thunder to wydana w wersji na konsole gra akcji, opowiadająca o przygodach tytułowego Thora - boga piorunów, bohatera komiksów popularnych zwłaszcza za granicą, wydawanych przez firmę Marvel. To właśnie w niego gracz ma okazję wcielić się w tej grze, by zawalczyć z potworami wyjętymi z nordyckiej mitologii - wszystko po to, aby ocalić legendarną siedzibę wrogów (Asgard) przed zniszczeniem. Wchodzimy więc w posiadanie Mjolnira, legendarnego młota, by walczyć z potężnymi monstrami - kontrolujemy przy tym niesamowity żywioł powietrza, błyskawic i piorunów, by zmieść z powierzchni ziemi wszystkich, którzy staną nam na przeszkodzie.

Walka to jeden z głównych elementów gry. Podczas naszej przygody stoczymy pojedynki między innymi z takimi legendami, jak Ulik, Ymir i Surtur w konflikcie, który podzielił Dziewięć Krain. Podczas zabawy nasz bohater rozwija się, pozyskując zupełnie nowe umiejętności, moce, jak również ulepszenia do potężnego młota, którego posiadamy. Wraz z postępem w grze zbieramy kolejne Punkty Odwagi - to właśnie one gwarantują nam nowe ciosy czy umiejętności.

Warto powiedzieć, iż gra Thor: God of Thunder zachowuje klimat komiksu - również jeżeli chodzi o oprawę graficzną. Jest ona bardzo efektowna i dopracowana, a jednocześnie zawiera w sobie nutkę tajemnicy. Wszystko zostało stworzone w taki sposób, aby walki przy zachowaniu swojego rozmachu i epickości były płynne i dynamiczne.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 05 maja 2011.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego

Gry podobne do Thor: God of Thunder

Gra

Thor: God of Thunder

  • Platformy: NDS360PS3Wii3DS
  • Inne nazwy: # Thor: Dieu du Tonnerre # Thor: Dios del Trueno # Thor: Dio del Tuono
  • Gatunek: Gra akcji
  • Producenci: Liquid Entertainment (główny)
  • Wydawcy: # SEGA# CDP
  • Tematy Superbohaterowie
  • Perspektywa: Trzecioosobowa (TPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 29 kwietnia 2011 NDSWii
# 29 kwietnia 2011 360PS3
# 03 maja 2011 NDS360PS3Wii
# 09 września 2011 3DS
# 13 września 2011 3DS