Spider-Man: Edge of Time - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Spider-Man: Edge of Time

NDS360PS3Wii3DS
Opis gry
Co się dzieje z człowiekiem po śmierci? Dokąd trafia? Na te pytania z pewnością nie chce znać odpowiedzi Spider-Man: w nowej grze przyjdzie mu kooperować ze swoim odpowiednikiem z dalekiej przyszłości, by zapobiec śmierci swojej ludzkiej postaci - Petera Parkera. Stworzony przez kanadyjskie studio Beenox Inc., tytuł ten oferuje dynamiczną akcję, pełne emocji walki i wszystko, co pająki lubią najbardziej.

Rozgrywka w grze Spider-Man: Edge of Time nie różni się zbytnio od większości części z człowiekiem-pająkiem w roli głównej. Nadal z wielką swobodą biegamy po kolejnych planszach, walcząc z niezliczoną ilością przeciwników i dostając się w pozornie niedostępne miejsca. Nie brakuje tutaj jednak również zupełnie nowych funkcjonalności: wśród nich zdecydowanie wyróżnia się system cause-and-effect. System ten opiera się na tym, iż wszystko to, co robimy w świecie któregoś ze Spider-manów (tego współczesnego lub tego z przyszłości) ma wpływ na rzeczywistość, w której żyje ten drugi. Wprowadza to serię na zupełnie nowy poziom, zmuszając graczy do równoległego myślenia o obu światach i kooperacji między dwoma pająkami.

Gra została wyposażona w piękną trójwymiarową grafikę, pełną ostrych kolorów i wyraźnych barw. Dodatkowo klimatu dodaje udźwiękowienie, a pikanterii - scenariusz napisany przez Petera Davida, współautora serii komiksów Spider-Man 2099. Gra została wydana wyłącznie w wersji na konsole nowej generacji.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 06 czerwca 2011.
PlayStation 3
funkcja wibracji DualShock 3 • HD 720p • 4 MB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

Spider-Man: Edge of Time

Wydania gry

już wydane
# 04 października 2011 NDS360PS3Wii3DS
# 14 października 2011 NDSWii3DS
# 14 października 2011 360PS3