UFC Undisputed 3 - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
UFC Undisputed 3 to trzecia, a zarazem ostatnia odsłona popularnej serii gier opracowanej przez japońskie studio deweloperskie Yuke's. Po raz kolejny mamy tu do czynienia z tytułem opartym na licencji federacji Ultimate Fighting Championship - w porównaniu z jego poprzednią wersją autorzy wprowadzili jednak mnóstwo zmian, zarówno na tle technicznym, jak i na polu samej rozgrywki.

Mechanika rozgrywkiW grze przejmujemy kontrolę nad jednym ze 150 zawodników MMA. Każdy z nich przynależy do jednej z wielu kategorii wagowych i cechuje się innymi atrybutami, które sprawiają, że kierowanie nim stanowi zgoła odmienne doświadczenie. Sama zabawa polega - naturalnie rzecz biorąc - na walce, w której jedynym celem jest pokonanie przeciwnika.

Przed rozpoczęciem każdego pojedynku możemy zobaczyć wejściówkę zawodników - nie stanowi ona tylko swoistej pokazówki, ale też jest w stanie dać nam szereg informacji na temat postaci, w którą się wcielimy (przekazują je komentatorzy). Największą nowością w grze jest tryb PRIDE, który oddaje hołd najlepszym zawodnikom MMA. Mamy w nim do czynienia z nieco innymi zasadami zabawy - pierwsza runda trwa w nim 10 minut, a dwie kolejne po pięć. Ciosy poniżej pasa, kopnięcia i nadepnięcia są tutaj jak najbardziej dozwolone.

W UFC Undisputed 3 można się bawić zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie znajomego - czy to przy jednej konsoli, czy też przez Internet. W pojedynkach biorą tu udział maksymalnie dwie osoby.

Warstwa technicznaZmiany dosięgnęły grę również na polu oprawy wizualnej. Autorzy przyjrzeli się przede wszystkim samym zapaśnikom, stawiając oczywiście na realizm - twarze zawodników jeszcze wyraźniej odzwierciedlają emocje (przede wszystkim ból po zadawaniu ciosów), a całe ich ciała mogą pokryć się bliznami, zadrapaniami i siniakami.

Twórcy wprowadzili do gry możliwość edytowania filmów wideo - zapisywane jest 50 ostatnio rozegranych przez nas rund, a my możemy je połączyć i wyedytować, by następnie udostępnić je przez YouTube lub za pośrednictwem modułu społecznościowego samej gry.

Dla mniej doświadczonych graczy autorzy wprowadzili możliwość skorzystania z amatorskiego schematu sterowania. Dzięki niemu całość jest prostsza, ale też ogranicza paletę możliwości każdego z zawodników.

Komentatorami w grze są Joe Rogan i Mike Goldberg.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 29 sierpnia 2017.
Xbox 360
Dolby Digitalkomunikacja głosowapobieranie zawartości gryrankingi • HDTV 720p/1080i/1080p • 35 MB na zapis gry
PlayStation 3
funkcja wibracji DualShock 3funkcje sieciowe • HD 720p/1080i/1080p • 3518 MB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, rywalizacja, single player, wspólny ekran
2 graczy, rywalizacja, multiplayer
Gra

UFC Undisputed 3

  • Platformy: 360PS3
  • Gatunek: Sportowa
  • Producenci: Yuke's
  • Wydawcy: # THQ# CDP

Wydania gry

już wydane
# 14 lutego 2012 360PS3
# 17 lutego 2012 360PS3

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
360
PS3