Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Metro Redux

PCPS4XO
Opis gry
Metro Redux jest pakietem ulepszonych wersji gier Metro 2033 i Metro: Last Light, dostępnych również osobno z przydomkiem „Redux”. Pozwala on w pełni zapoznać się z obiema produkcjami na platformach ósmej generacji, na których wcześniej nie przyszło im zagościć, oraz komputerach osobistych.

Obie gry dostępne w pakiecie bazują na powieściach Dmitrija Głuchowskiego - znanym na całym świecie i chętnie czytanym, w szczególności przez wielbicieli klimatów post-apo. W obu wcielamy się w postać Artema, przy czym podczas gdy w Metro 2033 akcja toczy się przede wszystkim w tunelach moskiewskiego metra, w kolejnej jego odsłonie przenosi się ona również na powierzchnię.

Autorzy zdecydowali się podrasować oba tytuły w taki sposób, by spełniały one standardy wytyczone przez ósmą generację sprzętu. Oparte zostały na najnowszej odsłonie silnika 4A Engine, która gwarantuje jeszcze większą ilość detali, płynniejsze i bardziej urozmaicone animacje, jak również nowe efekty związane z grą świateł. Gry dostępne w tej edycji dodatkowo zostały wyposażone w dwa nowe, niewidziane w nich wcześniej tryby.


Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 26 marca 2018.
Xbox One

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

Metro Redux

  • Platformy: PCPS4XO
  • Gatunek: Gra akcji» Strzelanka
  • Producenci: 4A Games
  • Wydawcy: # Deep Silver# Cenega
  • Perspektywa: Pierwszoosobowa (FPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 26 sierpnia 2014 PCPS4XO
# 29 sierpnia 2014 PCPS4XO