Gamedile.pl

#
Opis gry
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy to kolekcja, w skład której wchodzą trzy pierwsze odsłony serii Ultimate Ninja Storm, bazującej na popularnym anime i mandze. Stworzenia każdej z nich podjęło się japońskie studio deweloperskie Cyberconnect2 na zlecenie Bandai Namco, będącego właścicielem praw do marki.

Zawartość pakietu

Mechanika rozgrywkiNaruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy zawiera w sobie gry przynależące do gatunku dynamicznych, trójwymiarowych bijatyk, każda z których oferuje rozległą kampanię fabularną, jak również kilka trybów zabawy oraz wielu zawodników możliwych do wybrania. Każdy z nich dysponuje własnym stylem walki, który wyróżnia go na tle innych. Zabawa polega na zniszczeniu przeciwnika - najlepszą metodą na to jest łączenie kolejnych ataków w potężne kombinacje, najlepiej kończone atakami specjalnymi.

Każda z gier daje nam możliwość gry w pojedynkę, ale też w module wieloosobowym, zarówno przy jednej konsoli, jak i przez Internet.

Warstwa technicznaZe względu na to, że wszystkie gry będące częścią trylogii pierwotnie zostały wydane na konsole siódmej generacji (Xbox 360 i PlayStation 3), konieczne było dostosowanie ich do współczesnych standardów. W związku z tym zostały zremasterowane i w pakiecie tym oferują wyższej rozdzielczości i jakości tekstury na spółkę z płynniejszymi animacjami oraz lepszym wygładzaniem krawędzi.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 26 marca 2018.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, rywalizacja, single player, wspólny ekran
1-8 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Gra

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy

Wydania gry

już wydane
# 25 sierpnia 2017 PS4XO
# 25 sierpnia 2017 PCPS4XO
# 26 kwietnia 2018 Switch