Cyberpunk 2077 - twórcy nie boją się urazić i szokować graczy - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Cyberpunk 2077 - twórcy nie boją się urazić i szokować graczy

Redzi chętnie zobaczą bunt graczy.
napisał Krzysiek Kałuziński, 09 sierpnia 2019 o 18:18|
Autorzy Cyberpunk 2077 - jednej z najbardziej wyczekiwanych gier - coraz chętniej opowiadają o detalach gry. Tym razem dowiedzieliśmy, że CD Projekt RED nie będzie unikać trudnych, dojrzałych tematów.

Dziennikarz Polskiego Radia Przemysław Pawełek przeprowadził bardzo ciekawy wywiad z Pawłem Sasko, który w CD Projekt RED pełni funkcję głównego projektanta wyzwań w Cyberpunk 2077. Okazuje się, że popularni Redzi nie zamierzają się ograniczać w doborze tematów, jakie pojawią się w ich dziele. Jak podkreśla Sasko, studio będzie szokować, a nawet obrażać graczy. Już zresztą w Wiedźminie 3 deweloperzy nie uciekali od rasizmu, przemocy domowej czy alkoholizmu.

Zachęcamy do zapoznania się z całym wywiadem, szczególnie że dziennikarz wykazał się ogromnym profesjonalizmem i świetnym przygotowaniem do rozmowy. Dzięki audycji możecie się dowiedzieć więcej o powodach wyboru Keanu Reevesa czy wpływie jego postaci na zakończenie gry.Premiera Cyberpunk 2077 zaplanowana jest na 16 kwietnia 2020 na PC, PS4 oraz Xbox One.