Netflix może kręcić Wiedźmina przez kolejne 20 lat - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Netflix może kręcić Wiedźmina przez kolejne 20 lat

Materiału na pewno nie zabraknie.
napisał Krzysiek Kałuziński, 07 listopada 2019 o 11:15|
Wielkimi krokami zbliża się premiera serialu Wiedźmin na platformie Netflix, a tymczasem Lauren S. Hissrich zdradziła, jak może wyglądać przyszłość produkcji. Zdaniem showrunnerki materiał źródłowy jest tak obszerny, że obraz z powodzeniem mógłby być nagrywany przez kolejne 20 lat! Takim stwierdzeniem podzieliła się w rozmowie z jednym z fanów na Twitterze.
Internauta wywołał ten temat, wyrażając zdziwienie brakiem w pierwszym sezonie epizodu ukazanego w opowiadaniu „Trochę poświęcenia” ze zbioru „Miecz przeznaczenia”. W odpowiedzi Hissrich zapewniła, że pominięcie danej historii nie oznacza braku jej ekranizacji w przyszłości. Materiał przygotowany przez Andrzeja Sapkowskiego jest na tyle duży, że autorzy mogą przebierać w wydarzeniach z życia Geralta z Rivii, Yennefer oraz Ciri.

Wiadomo już, że serial Wiedźmin nie będzie bazował na grach stworzonych przez CD Projekt RED, ale na literackim pierwowzorze. Na razie trudno jednak powiedzieć, jak zinterpretują go autorzy.