Red Dead Redemption 2 ukaże się również na PC - premiera już niedługo! - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Red Dead Redemption 2 ukaże się również na PC - premiera już niedługo!

Nieuniknione nadeszło i to szybciej, niż wszyscy się spodziewali.
napisał Paweł Ryszka, 04 października 2019 o 17:47|
O pecetowej wersji produkcji Red Dead Redemption 2 studia Rockstar Games trąbi się praktycznie od czasu jej konsolowej premiery w październiku ubiegłego roku - dziś wszelkie plotki i domysły zostały ucięte. Gra trafi na PC - i to oficjalnie! Premiera została zaplanowana na 5 listopada tego roku. Produkcja będzie też tytułem startowym dla platformy Google Stadia.Wersję pecetową bardzo dobrze ocenianej produkcji będzie można zamawiać przedpremierowo, począwszy od 9 października, za pośrednictwem platformy Rockstar Games Launcher. Ci, którzy się na to zdecydują otrzymają darmowy upgrade do Edycji Premium oraz możliwość dalszego ulepszenia swojej wersji (do Edycji Specjalnej lub Edycji Ultimate) w atrakcyjniejszej, niższej o 20 dolarów cenie. Dodatkowo będą w stanie zdobyć dwa wybrane przez siebie tytuły z bogatego katalogu producenta za darmo (do wyboru GTA III, GTA: Vice City, GTA: San Andreas, Bully: Scholarship Edition, L.A. Noire: The Complete Edition oraz Max Payne 3: The Complete Edition).

Od 23 października opcja składania zamówień przedpremierowych będzie możliwa również dla użytkowników Epic Games Store, Greenman Gaming, Humble Store i innych sklepów cyfrowych. Wersja na Steama jednak pojawi się w sprzedaży dopiero w grudniu.

Red Dead Redemption 2 trafi na PC w pełnej wersji, z trybem Red Dead Online oferującym wszelkie wcześniej wydane ulepszenia i aktualizacje. Gra sama w sobie ma z kolei być ładniejsza i bardziej dopracowana technicznie, jak również bogatsza o dodatkowe misje, kryjówki gangów czy bronie.

Dodatkowe szczegóły na temat gry, w tym jej przewidywane wymagania sprzętowe czy pierwsze zrzuty ekranu, trafi do sieci już 9 października.