Sleeping Dogs (True Crime: Hong Kong) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Sleeping Dogs

PC360PS3PS4XO
Znana także jako True Crime: Hong Kong.
Opis gry
Sleeping Dogs to gra będąca nieoficjalną kontynuacją popularnej serii True Crime - co prawda tytuł ten miał być pełnoprawną trzecią odsłoną wspomnianej serii, ale po potyczkach prawnych autorzy byli zmuszeni zmienić tytuł tej gry. Produkcję zaczęła tworzyć firma Activision pod tytułem Black Lotus, aczkolwiek w oryginale główną postacią była dziewczyna, co autorzy uznali za pomysł chybiony. Później głównym bohaterem stał się mężczyzna, przy czym autorzy powiązali grę z serią True Crime - ze względu jednak na słabe wyniki sprzedaży i ogólnie słabe zadowolenie graczy grą True Crime: New York City, Activision zdecydowało się porzucić prace nad grą. Projekt został przejęty przez studio Square-Enix, któremu jednak nie udało się pozyskać licencji na nazwę True Crime - i tak właśnie narodziło się Sleeping Dogs, które finalnie jest tworzone przez firmę United Front Games.

Gra przybliża nam losy Wei Shen'a - amerykańskiego policjanta, którego przeniesiono do Hong Kongu, by tam zajął się rozpracowywaniem Triady, największego ugrupowania przestępczego w Chinach. Tak oto Wei przenika w głąb mafijnej struktury, zyskując reputację gangstera i starając się położyć kres tej organizacji od środka.

Sleeping Dogs w znacznym stopniu przypomina znane wszystkim dobrze produkcje akcji dające graczom dużą swobodę w poruszaniu się po świecie (doskonałym przykładem jest tutaj GTA IV). Gra jest bardzo rozbudowana i umożliwia nam zwiedzanie niemal każdej dzielnicy Hong Kongu. Ważnym elementem gry jest walka, w której używamy nie tylko ciężkiej artylerii, ale również naszej własnej siły, gdyż umiejętność walki wręcz jest tutaj kluczem do sukcesu.

Oprawa graficzna produkcji stoi na wysokim poziomie, doskonale oddając klimat wschodniej Azji. Dodatkowo uwagę przykuwa doskonałe udźwiękowienie i świetne animacje postaci.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 14 maja 2012.
Xbox 360
Dolby Digitalpobieranie zawartości gryrankingi • HDTV 720p/1080i/1080p • 10 MB na zapis gry
PlayStation 3
funkcja wibracji DualShock 3funkcje sieciowe • HD 720p • 4135 MB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Najświeższe informacje
Gra

Sleeping Dogs

  • Platformy: PC360PS3PS4XO
  • Gatunek: Gra akcji
  • Producenci: United Front Games (główny)
  • Wydawcy: # Square Enix# Cenega
  • Tematy Gangsterska
  • Perspektywa: Trzecioosobowa (TPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 14 sierpnia 2012 PC360PS3
# 17 sierpnia 2012 PC360PS3
# 10 października 2014 PCPS4XO