Gamedile.pl

#

The Crew 2

PCPS4XO
Opis gry
The Crew 2 to bezpośrednia kontynuacja wydanej w 2014 roku gry wyścigowej będącej owocem współpracy producenta Ivory Tower z francuskim wydawcą - firmą Ubisoft. Choć informacje na temat powstawania gry wypłynęły już nieco wcześniej, pierwszej poważniejszej demonstracji doczekała się ona w Los Angeles, w czasie targów E3 2017.

Mechanika rozgrywkiThe Crew 2 jest grą po raz kolejny mieszającą w sobie realizm oraz zręcznościowy charakter rozgrywki. Wcielamy się tutaj w rolę kierowców i przejmujemy kontrolę nad jednym z wielu dostępnych aut, by wziąć udział w emocjonujących wyścigach.

Warstwa technicznaPomimo stosunkowo zręcznościowego charakteru, pod względem graficznym całość stara się zachować realistyczne podejście. Choć oprawa wizualna nie odbiega w dużym stopniu od tego, co zaprezentowała nam pierwsza część, autorzy wprowadzili sporo poprawek do silnika napędzającego całość, w związku z czym można liczyć na jeszcze większą ilość detali. Trasy, na których toczymy zmagania cechują się dużą różnorodnością.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 10 czerwca 2017.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
Najświeższe informacje
 • #

  Nowy zwiastun zdradza datę premiery gry The Crew 2

  22 sierpnia 2017
  Francuskie studio Ubisoft na łamach targów gamescom 2017 zaprezentowało najświeższy zwiastun The Crew 2 - kontynuacji popularnej gry wyścigowej. Zgodnie z informacjami przedstawionymi na samym jego końcu, swoją...
 • #

  The Crew 2 już oficjalnie - nowe zwiastuny prezentują grę w ...

  12 czerwca 2017
  Studio Ubisoft oficjalnie potwierdziło, że pracuje nad grą The Crew 2, kontynuacją popularnej serii od Ivory Tower. Choć o tym fakcie świadczyły już wcześniej pojawiające się w sieci plotki(w tym logo) dziś...

Gry podobne do The Crew 2

Gra

The Crew 2

Wydania gry

już wydane
# 29 czerwca 2018 PCPS4XO