Diablo III: Reaper of Souls - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Diablo III: Reaper of Souls jest pierwszym dodatkiem do gry hack & slash Diablo III, który w wersji cyfrowej wydany został na PC. Na konsolach siódmej i ósmej generacji dostępny jest tylko w edycjach Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition (wydany z podstawką), a wyłącznie na PS4 i Xbox One także w Diablo III: Eternal Collection (podstawka oraz dodatek Rise of the Necromancer). Rozszerzenie jest niesamodzielne i do działania wymaga podstawowej wersji gry.

Fabuła gryReaper of Souls wprowadza do wątku głównego akt piąty, w którym mamy okazję bliżej przyjrzeć się działaniom Anioła Śmierci Maltaela. Za punkt honoru obrał on sobie pokonanie wszelkich objawów zła, jednak jego krucjata wymierzona została nie tylko w potwory, lecz również ludzi. W dodatku zdołał on wykraść kamienie, w których zamknięto dusze Władców Demonów, co czyni go wyjątkowo niebezpiecznym.

Jego zapędy powstrzymać może tylko jeden bohater - Nefalem.

Mechanika rozgrywkiGameplay pozostał bez zmian względem Diablo III. Dodatek urozmaica zabawę, przede wszystkim wprowadzając nową klasą postaci. Jest nią Krzyżowiec, który w dużej mierze wzorowany jest na Paladynie z poprzedniej odsłony. Podobnie jak on w walce najchętniej posługuje się zestawem złożonym z broni jednoręcznej oraz tarczy, a także siły swej wiary. Wraz z dodatkiem zwiększono także limit poziomu postaci do 70.

W Reaper of Souls pojawiły się również tzw. Szczeliny Nefalemów. To różnego rodzaju lochy, które odgrywają rolę wyzwań oraz miejsc zdobywania zarówno doświadczenia, jak i potężniejszego sprzętu.
Opis gry napisał # Krzysiek „Bebop” Kałuziński, ostatnia aktualizacja - 15 sierpnia 2018.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, kooperacja, single player, wspólny ekran
2-4 graczy, kooperacja, multiplayer
Najświeższe informacje

Gry podobne do Diablo III: Reaper of Souls

Gra

Diablo III: Reaper of Souls

Wydania gry

już wydane
# 25 marca 2014 PC
# 25 marca 2014 PC

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC