CD Projekt RED uruchomiło zapowiadany sklep z gadżetami - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

CD Projekt RED uruchomiło zapowiadany sklep z gadżetami

Wow!
napisał Krzysiek Kałuziński, 08 maja 2019 o 19:09|
Od razu powiem, że ceny nie należą do najniższych, ale oferta CD Projekt RED Store i tak powinna zainteresować każdego fana gier krakowskiego studia. Znajdziemy tu produkty związane z serią Wiedźmin, Cyberpunk 2077 oraz Gwint.Sklep dysponuje szerokim wyborem odzieży, ale są w nim także zabawki, a nawet zestaw piśmienniczy czy bransoletka. I choć każdy z produktów może przykuwać uwagę, to bledną one przy figurce przedstawiającej Geralta z Rivii jako ronina.

To 30-centymetrowe ręcznie malowane arcydzieło na razie zamówić można wyłącznie w przedsprzedaży. Jednak cena może nieco odstraszyć, bo to aż 939,80 zł. Premiera przewidziana jest na początek 4. kwartału 2019.Oto oryginalny opis ze sklepu:
Mimo iż słowiański z krwi i kości, Geralt to bohater, którego archetyp można spotkać na całym świecie. Łowca głów na Dzikim Zachodzie, mistrz miecza na szlaku... Nadchodzi Geralt, jakiego nie znacie. Inspirowana średniowieczną Japonią, 30-centymetrowa figurka przedstawia Wiedźmina szykującego się do walki z Oni - japońskimi demonami.